Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

ABD Senatosu adayı: Bitcoin’i Yasallaştırma Sözü Verdi

ABD Senatosu adayı Brian Solstin, seçilirse ülkede bitcoin'i yasallaştırmak için her türlü çabayı göstereceğine söz verdi.

Bryan Solstin, ABD Senatosu için yarışıyor. Başarılı olursa, ABD’de bitcoin yasal ihalesi yapmaya odaklanacağını belirtti. Bu, vatandaşların bunu ödemeler, ödemeler, elektrik faturaları ve vergiler için kullanabilecekleri anlamına gelir. Solstin, bitcoin’i ABD finansal sistemini değiştirecek olan “Büyük Sıfırlama” olarak adlandırdı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Dünya Ekonomik Forumu’nun (WEF) pandemi sonrası ekonominin sürdürülebilir kalkınmasını amaçlayan önerisi aynı adı aldı. WEF’in kurucusu ve başkanı Klaus Schwab, bu girişimin sadece ekonomiyi değil, aynı zamanda eğitim ve çalışma koşulları da dahil olmak üzere toplumu “yenileyeceğine” inanıyor. Petrol ve gazdan teknolojiye kadar her endüstriyi dönüştürmek için her ülke Büyük Sıfırlama’ya katılmalıdır. 2020’de WEF, blok zincirinin geliştirilmesi ve düzenlenmesi için uluslararası standartları incelemeye başladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Ripple, Güney Kore için Kripto Para Birimi Düzenleme Kılavuzunu Yayınladı

Solstin, ABD Senatosu’na girmeyi başarırsa, kripto para birimlerinin tek destekçisi olmayacak. Örneğin, Wyoming Senatörü Cynthia Lummis, uzun süredir kripto para birimlerini destekliyor ve bitcoin’e yatırım yapıyor. Kısa süre önce bitcoin ve ABD Federal Rezervi satın almayı teklif etti. Lammis, dijital varlıkları ülkenin finansal sistemine dahil etmek için zaten yeni bir yasa tasarısını sonuçlandırmakta olduğunu söyledi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu