HaberlerKripto Para Haberleri

ABD Senatörü: “Kripto para birimleri Amerikan ekonomisine yardımcı olabilir”

ABD Senatörü Corey Booker, kripto para birimi endüstrisinin ABD ekonomisi üzerindeki potansiyel etkisini övdü.

ABD Senatörü Cory Booker, Başkan Joe Biden’in kripto para birimi endüstrisinin gelişimi için bir strateji hakkındaki son yürütme emrine duyduğu coşkuyu dile getirdi. Senatöre göre kripto para birimleri, Amerikan ekonomisinin büyümesini sağlayabilecek heyecan verici bir yenilik. Ancak bunun için doğru kullanılması gerekir.

Son dakika haber ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Booker ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nin kripto para birimi endüstrisinde dünya lideri konumunu aldığından ve şimdi bunu sürdürmeleri gerektiğinden emin.

Booker, “Birçok Amerikalı, son yıllarda dijital para birimlerinin alım satımına dahil oldu ve yönetimin Web3 endüstrisinin düzenlenmesini üstlenme istekliliği cesaret verici” dedi.

Politikacı, her şeyden önce hükümetin tüketicileri dijital varlıklarla ilişkili risklerden korumaya odaklanması gerektiğinden emin. Ayrıca ABD hükümeti küresel ekonomideki lider konumunu kaybetmemek için inovasyonu teşvik etmelidir.

Dikkatinizi Çekebilir: Saint Kitts ve Nevis vatandaşlığı kripto para birimi ile satın alınabilir

Geçen hafta, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, ajansın yatırımcıları kripto para piyasasında dolandırıcılık ve manipülasyondan korumak için devlet kurumlarıyla aktif olarak çalışacağını söyledi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale veya haber yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu