Bitcoin HaberleriHaberler

ABD hisse senedi fiyatları düştüğü için Bitcoin fiyatı 1 ayın en düşük seviyesine ulaştı

Bitcoin’in fiyatı, borsalarda daha geniş bir düşüşün ortasında Çarşamba günü bir ayın en düşük seviyesine düştü.

ABD borsaları Çarşamba günü kapanırken makro resim bulutluydu. Federal Rezerv, yeni yayınlanan tutanaklarında, Bloomberg’in de belirttiği gibi, faiz oranlarını daha önce beklenenden daha erken artırabileceğini belirtti . Aynı zamanda, Fed, bu tür hareketlerin ardından bilanço küçültme potansiyelini de dalgalandırdı.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin Gerçekten Bir Ülkenin Rezerv Parası Olabilir mi ?

TradingView’den alınan verilere göre, bitcoin’in fiyatı Coinbase’de 43.879 $’a düştü.

BTCUSD TradingView
BTCUSD TradingView

Bugünkü fiyat düşüşü, yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi, Bitcoin fiyatının Coinbase’de 42.333 dolara düştüğü 4 Aralık’tan bu yana en düşük rakamı temsil ediyor. Bitcoin‘in tüm zamanların en yüksek fiyatı 9 Kasım’da gerçekleşti ve Coinbase’de 69.000 dolara ulaştı.

Daha Fazlası: Bitcoin Haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu