HaberlerKripto Para Haberleri

ABD Hava Kuvvetleri BLOCKS, DAO BizSecure İle Ortaklaşa Bu Sorunları Nasıl Çözmeye Çalışıyor?

Havacılık endüstrisi, uçuş saatlerinin tahrif edilmesinden kişisel kazançlar için eğitim kayıtlarının tahrif edilmesine, uygun bir takip aracının olmaması, tıbbi kayıtlardaki hatalar ve yanlışlıklar ve en son olarak aşı tahrifatına kadar dolandırıcılıkla ilgili faaliyetlerde muazzam bir artış yaşadı. dünya çapında rekorlar kıran endüstri, her türlü korkunç faaliyet için üreme alanı haline geldi.

Bu sorunları belirleyen BLOCKS, DAO LLC, öncelikle geleneksel sistemlerin ve kuruluşların blok zinciri teknolojisine geçişine öncülük etmek için tasarlanmış bir proje, kısa süre önce bir basın açıklaması aracılığıyla gizlilik odaklı bir blok zinciri şirketi olan BizSecure ile ortaklığını duyurdu. Bu işbirliğinin arkasındaki fikir, güvenli ve şeffaf bir sistemi teşvik ederken, ulusal güvenliğe yönelik tehdidi azaltma sürecinde yukarıda belirtilen sorunlara bir çözüm bulmaktır.

Pilotların Test Uçuş Kartları için Doğrulanabilir Kimlik Bilgileri Oluşturmak için Güvenli, Özel Teknolojiyi Kullanma

BLOCKS DAO, BizSecure ile ortaklaşa, pilotların Uçuş Kartları için doğrulanabilir bir kimlik bilgisi oluşturmak için güvenli, özel teknolojinin kullanımını önermektedir. Basın açıklamasına göre, bu bir mobil uygulama şeklinde çalışacak, talep etmek veya bilgi sunmak için indirebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto para $ADA: 2021’de Cardano Ticari Kolunun 3 Büyük Başarısı

Merkezi olmayan özerk bir organizasyon olarak BLOCKS’un amacı, dünya çapındaki yerel ve uluslararası havalimanlarında blok zinciri tabanlı sistemlerin benimsenmesini teşvik etmektir. Üçüncü bir şahsa olan ihtiyacı ortadan kaldırmak için oluşturulan DAO’nun hükümetlere tanıtılması, önceden belirlenmiş ilkelere dayalı akıllı sözleşmeler yerine getirildikten sonra kararların otomatik olarak alındığı ve yürütüldüğü bir sistem görecektir.

DAO’nun temel ilkelerine (şeffaflık, dürüstlük, bireyin kimliğinin korunması ve hesap verebilirlik) dayanarak, BLOCKS’ın BizSecure ile konsorsiyumda merkezi olmayan bir organizasyon başlatma kararı, hedefleri ve müşteriyi artırma konusundaki doğal yeteneği göz önünde bulundurularak zorunluluktan doğmuştur. sektöre olan güven ve güven.

BLOCK’lar, havacılık gibi geleneksel endüstrilerin mevcut herhangi bir yasayı ihlal etmeden blok zinciri işlemine geçmesine yardımcı olmayı amaçlar.

DAO’yu Geleneksel Endüstrilere Entegre Etme

Daha fazla insanın veri gizliliğine ve korumasına dikkat etmesiyle, DAO’nun doğrulanabilir kimlik bilgileriyle bu entegrasyonu, son kullanıcıya tam koruma sağlayarak vazgeçilmez kendi egemenliğini destekleyecektir.

Doğrulanabilir kimlik bilgilerini ve BLOCKS akıllı sözleşmelerini kullanan bu ortaklık, bu şirketlerin uçuşla ilgili otomatik değişmez dijital kayıtlar oluşturduğunu ve gönderdiğini görecek. .

BLOCKS basın açıklamasına göre BizSecure, yalnızca süreci basitleştirmekle kalmayıp aynı zamanda harika bir kullanıcı deneyimini garanti eden bir plan oluşturmak için Hava Kuvvetleri Pilotlarıyla yakın işbirliği içinde çalışacak. Sadeliğe ve yeni başlayanlar için uygun bir arayüze öncelik veren bu ekipler, bu Uçuş Kartları için şemalar ve doğrulanabilir kimlik bilgileri oluşturan ve daha sonra onaylanmadan önce BLOCKS akıllı sözleşmeleri tarafından usulüne uygun olarak doğrulanacak bir çözüm sunmak için çalışacak.

Alfonso Arana, “BizSecure, Federal ve Eyalet hükümetlerine blok zinciri inovasyonu getirmek ve birlikte tarih yazmaya devam etmek için BLOCKS, DAO LLC ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyor” dedi.

DAO’yu BizSecure ile işbirliği içinde bu sektöre entegre etmek, pilotların BizSecure dijital cüzdanı içinde Uçuş Kartları göndermelerini sağlayacak, bu kartlar daha sonra onay için gönderilecek ve daha sonra yolun her adımında blok zincirinde doğrulanacak. STK [Ticari Çözümler Açılışı] aracılığıyla güvence altına alınan bu sözleşme ile; Savunma Bakanlığı’nın [DoD] teknoloji alanında gelecekteki gelişmeleri çoğaltabilecek yenilikçi teknolojiler veya hizmetler elde etmesi için liyakate dayalı bir seçim sistemi olan BLOCKS ve BizSecure, Uçuş Kartlarının dijital olarak doğrulanmasının hayati bir yol olarak hareket ettiği bir dünya yaratmaya çalışır. veri bütünlüğünü korumak için zincir dışı veriler.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu