HaberlerKripto Para Haberleri

AAX Mürekkepleri, Bir Dizi Gerçek Zamanlı Kripto Analitiği Sunmak İçin TIE İle Stratejik Ortaklık Kurdu

AAX Mürekkepleri, Bir Dizi Gerçek Zamanlı Kripto Analitiği Sunmak İçin TIE İle Stratejik Ortaklık Kurdu

Önde gelen kurumsal düzeyde kripto para borsası AAX , dijital varlıklar için en önde gelen bilgi hizmetleri sağlayıcılarından biri olan The TIE ile bir ortaklık ortaya çıkardı . AAX, The TIE’nin Crypto SigDevTM Terminalini entegre ederek, geniş kullanıcı tabanının gerçek zamanlı haberlere, nicelleştirilmiş duygu analitiğine ve hacim uyarılarına dayalı olarak kripto pazarlarını bir bakışta daha iyi anlamasına yardımcı olacak.

The TIE’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su Joshua Frank, AAX ile ortaklık hakkında yorumda bulundu: “TIE’nin kurumsal düzeyde kripto analitiğini daha geniş bir kitleye ulaştırmak için AAX ile ortak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Crypto, finansın demokratikleşmesiyle ilgili – ve bu ortaklıkla verilerimiz artık dünya çapında milyonlarca tüccarın kullanımına açık.”

Dikkatinizi Çekebilir: Pakistan Merkez Bankasından Kripto Yasağı Çağrısı

AAX, kuruluşundan bu yana kriptoyu herkes için erişilebilir hale getirme misyonunu sürdürüyor. LSEG teknolojisi tarafından desteklenen platform, Satoshi Standardını (SATS) benimseyen ilk ana akım borsadır ve böylece Bitcoin’in (BTC) ana akım olarak benimsenmesine yardımcı olur. AAX halihazırda P2P ticareti, 100’den fazla çift için spot ticaret, vadeli işlem ticareti, yüksek verimli tasarruf hesabı, DeFi madenciliği, tam teşekküllü bir fırlatma rampası ve çok daha fazlasını içeren birçok ürün sunmaktadır.

Gerçek Zamanlı Analiz, AAX Kullanıcılarının Daha Fazla Getiri Getirmesine Yardımcı Olacak

The TIE ile entegrasyonun bu ay tamamlanmasının ardından, AAX kullanıcıları, bilinçli kararlar vererek gerçek zamanlı piyasa sinyallerini kolayca belirlemelerine ve bunlardan yararlanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış gelişmiş analitik ve görsel verilere erişim elde edecek.

TIE, diğerlerinin yanı sıra önde gelen borsalardan doğrudan güncellemeler, düzenleyici kararlar ve SEC başvuruları dahil olmak üzere çok sayıda birincil kaynaktan çeşitli gerçek zamanlı haberleri bir araya getirerek en güvenilir kripto analitiği hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Ayrıca, kullanıcıların değişken piyasada gezinmelerine yardımcı olmak için tüm haberlerin duygu analizi, zincir üstü veriler ve piyasa verileriyle desteklenmesini sağlar.

Bu entegrasyonun bir parçası olarak, AAX kullanıcıları artık AAX platformunda işlem gören her varlık için ana akım medyadan, finans yayınlarından ve kripto haber kuruluşlarından alınan gerçek zamanlı haber akışlarına erişebilecek. Bu özelliklerin yanı sıra kullanıcılar, yalnızca bir kullanıcının portföyüyle ilgili haberleri gösteren, her bireye özel başka bir toplu besleme aracılığıyla gelişmiş kripto istihbarat araçlarından da yararlanacak. Ayrıca, TIE, AAX kullanıcılarına 130’dan fazla kripto varlığı için herhangi bir olumlu ve olumsuz piyasa eğilimi arasında zıtlık oluşturan benzersiz duyarlılık puanları sağlayacaktır.

AAX Araştırma ve Strateji Başkanı Ben Caselin’e göre,

“Bu ortaklıkla, AAX, kripto yatırımcıları için oyun alanını düzleştirme ve platformumuzdaki kullanıcılara en güçlü ticaret deneyimini sunma konusundaki temel misyonunu daha da yerine getirebiliyor. The Tie ile bağlantı kurmak, aynı zamanda, yalnızca önemli trendlerin üstünde kalmak için değil, aynı zamanda vizyonumuzu geliştirmek ve halkı daha bilinçli bir şekilde meşgul etmek için platformumuzu toplumun kalbine yerleştirmek için daha geniş stratejimizin bir parçasıdır.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu