AAX (Atom Assets Exchange)Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

AAX, 2021 Perakende Ticaret Hacminde 3. Çeyrekten 4. Çeyreğe % 140 Artıştan Sonra Parabolik Büyüme Kaydediyor

Tüm deneyim seviyelerindeki kullanıcılar için tasarlanmış kurumsal düzeyde ticaret platformu AAX , 2021 için perakende ticaret hacminde önemli bir artış bildirdi. Son rakamlara göre, platformun ticaret hacimleri 2021’in dördüncü çeyreğinde çatıdan fırladı, öncelikle dönem boyunca yaşanan yeni kayıt dalgasından kaynaklanmaktadır.

Coingecko tarafından yayınlanan veriler, 2021’in son üç ayında AAX’in perakende ticaret hacminin önceki tüm rekorları kırdığını ve ortalama 24 saatlik 1 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaştığını gösteriyor. Veriler ayrıca, borsadaki perakende ticaret hacminin 2021’in 3. ve 4. çeyreği arasında sıralı olarak % 140 büyüdüğünü vurguladı.

AAX Araştırma ve Strateji Başkanı Ben Caselin, bu önemli dönüm noktasına ulaştığında, “Geçen yıl boyunca, Bitcoin’in benimsendiğini ve NFT’ler ve GameFi çevresinde bir büyüme patlaması gördükçe, AAX önemli ölçüde daha fazla pazar payı elde edebildi. bu yeni yatırım arenasında bir portal ve merkez olarak. İleriye dönük olarak, küresel olarak genişlerken, toplumun ortasında faaliyet gösteren bir ‘dinleme platformu’ olmayı amaçlıyoruz.”

 

Perakende Çılgınlığı AAX’i Yeni Tüm Zamanların En Yüksek Seviyelerine İtiyor

AAX (Atom Assets Exchange), diğerlerinin yanı sıra Londra Menkul Kıymetler Borsası, Singapur Borsası, HKEX ve Johannesburg Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere 40’tan fazla finans piyasasına güç veren aynı teknoloji olan LSEG teknolojisi tarafından desteklenen dünyanın ilk kripto borsasıdır. Platform aynı zamanda Londra Menkul Kıymetler Borsası Grubu’nun Ortak Platformuna katılan ilk kripto borsasıdır.

AAX’in etkileyici büyümesi, kripto para birimi patlamasından yararlanmak isteyen çok çeşitli tüccarlar ve yatırımcılar için borsanın tercih edilen değişim yeri olarak artan itibarının altını çiziyor. Platform, perakende tüccarlar düşünülerek açıkça tasarlanmıştır ve derin likidite ve son derece düşük ücretlerle eşleştirilmiş hızlı işlemler gibi gelişmiş ticaret özelliklerinden yoksun değildir.

AAX’in aktif kullanıcı tabanı, 2021’de olağanüstü bir şekilde büyüdü ve platform sadece 4. çeyrekte 200.000’den fazla yeni müşteri kazandı. Buna ek olarak, platform, AAX’in web sitesi ziyaretlerine yönelik artan trafikten bahsetmeden, dönem boyunca sosyal medya takipçilerinde %150’lik bir artış kaydetti ve yılın son üç ayında ayda ortalama 2 milyon tekil ziyaretçiyi aştı. Dönem boyunca platformda en çok işlem gören tokenler arasında Shiba Inu (SHIB), Solana (SOL), Polygon (MATIC), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) yer aldı.

Ayrıca AAX, ticaret çiftlerine Animoca Brands gibi popüler tokenleri dahil ederek tekliflerini genişletti. Şu anda AAX, sezgisel ve erişilebilir yatırımcı dostu platformu aracılığıyla ticareti yapılabilen 150’den fazla kripto para birimi çifti ve 130’dan fazla madeni para sunmaktadır.

Caselin, “2021 tamamen kurumsal benimseme ile ilgiliyken, piyasa, hem Bitcoin hem de diğer büyük kripto varlıklarının bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasıyla birlikte, kriptonun yeni bir ana akım benimseme düzeyine ulaştığını görecek bir perakende çılgınlığına hazırlanıyor. AAX bunun için hazırlanıyor.”

Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu