Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para Haberleri
Trend

8 Haziran 2022 için Kripto Piyasasındaki Önemli Olaylar

8 Haziran 2022 için Kripto Piyasasındaki Önemli Olaylar. İşte Haberin Detayları!

Piyasa koşullarında, güçlü alıcılar daha aktif hale geldi, buna karşı TOP-100’den birçok kripto para biriminin maliyeti, kapitalizasyonla istikrarlı bir şekilde artıyor. Bitcoin fiyatı son 24 saatte %3 arttı ve 8 Haziran 2022 itibariyle varlık psikolojik seviye olan 30.000$’ın üzerinde kalmayı başardı. Ethereum aynı süre içinde %2 büyüdü, ancak bir işlem haftası bağlamında, hala %7 oranında kırmızıda.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Binance Coin, Binance borsasının Amerikan temsilci ofisine yönelik SEC soruşturmasıyla ilgili olumsuz haberlerin ardından yavaş yavaş toparlanıyor. Geçtiğimiz gün boyunca Cardano, fiyatı %7 oranında artırdı ve bu da madeni paranın büyük harf kullanımına göre derecelendirmede 6. sırayı almasına izin verdi. Büyüme liderleri şunlardı: Chainlink, Theta Network ve NEO.

8 Haziran 2022 dönemine ait LINK madeni para, 24 saat içinde fiyatı %10 oranında artarak reytingde 21. sırada yer alıyor. Theta Network’ün lüks tatil köylerine birinci sınıf müşteri hizmetleri ve en son teknolojiler sağlamasıyla tanınan Resorts World Las Vegas ile ortaklık kurduğu da ortaya çıktı.

Resmi Binance telegram grubu, NEO projesinin genel müdürü John Wang’ın katılımıyla bir AMA etkinliğine ev sahipliği yapacak. Katılımcılar arasında toplam 5.000 $ değerinde neo token dağıtılması bekleniyor. 8 Haziran’da işlem sırasında kotasyonları %9 arttığı için varlığın bu habere olumlu tepki verdiği görülüyor.

Mutlak büyüme lideri, %680’den fazla değer katmayı başaran RVL jetonlu Revolotto platformuydu.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, birçok analistin yakın gelecekte VeChain kripto para biriminin fiyatında aktif bir artış beklediğini bildirmişti. Bu, projenin düşük piyasa değerindeki güçlü temel göstergelerinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca, girişimin Avrupa bölgesindeki varlığını aktif olarak genişlettiği de biliniyordu (yeni bir şube açıldı).

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu