Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

5 Kripto Balina’sı Bakiyelerini 776.000 Bitcoin’e Çıkardı

5 Kripto Balina'sı Bakiyelerini 776.000 Bitcoin'e Çıkardı, Balinalar Bitcoin düşüşünü fırsat bildi.

Son 30 gün içinde, bitcoin (BTC) fiyatı %33’ten fazla düştü ve kripto balinaları, ana kripto para birimindeki varlıklarını artırmak için bu fiyat düşüşünden yararlandı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

IntoTheblock istatistiklerine göre, geçtiğimiz Cuma günü 100.000’den fazla bitcoin içeren cüzdan sayısı yeni bir rekor kırdı.

5 Kripto Balina'sı Bakiyelerini 776.000 Bitcoin'e Çıkardı
5 Kripto Balina’sı Bakiyelerini 776.000 Bitcoin’e Çıkardı

Sadece 5 kripto cüzdanında 776 binden fazla BTC saklandığı bildiriliyor. Son 30 gün içinde, bu adreslerin bakiyeleri %16 arttı ve bitcoinlerin toplam değeri yaklaşık 16 milyar dolara ulaştı.

BTC fiyatının 35.000 $ seviyesinin altına düştüğü Mayıs ayının ikinci haftasında birikim oranının keskin bir şekilde arttığına dikkat edin. Bu süreç, bitcoin fiyatı 26.000 $ bölgesine dokunduğunda ek güç kazandı.

Arcane araştırma şirketine göre, Mayıs ayında madenciler çıkardıkları bitcoinleri agresif bir şekilde sattılar. 2022’nin ilk dört ayında madencilik şirketleri, BTC fiyatındaki düşüşün de yardımıyla varlıklarının %30’unu sattı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu