HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

3Space Art’s Pool, NFT’leri Çevrimdışı Olarak Sergilemek Için Hem İçerik Oluşturucular Hem De Koleksiyonerler İçin Bir Sadakat Programı Sunuyor

Takas edilemez tokenler (NFT’ler), bu yıl yoğunlaşan son birkaç yılda talepte güçlü bir büyümeye tanık oldu. 2021’de NFT nişini kırdı ve Collins Dictionary tarafından “ Yılın Kelimesi ” seçildi.

Dijital sanat eserlerinin artan popülaritesi, yeni yaratıcıları kendi katına çekiyor. Yine de, dijital sanat piyasası büyük ölçüde çevrimiçi topluluklarla sınırlı olduğundan, NFT alanı da sorunsuz değil.

Gerçek Dünyaya Bir Köprü
Ancak 3Space Art, NFT sahiplerinin evlerinde, ofislerinde ve hatta çevrimdışı galerilerde ve sergilerde gösteriş yapmalarına izin verdiğinden, NFT’ler artık dijital dünyada yalnızca JPEG’lerle sınırlı olmayacak.

NFT’ler, dağıtım, çoğaltma, performans, kamuya açık sergileme veya türev çalışmalarıyla ilgili kimlik bilgileri ve ticari gelirlerin NFT sahibine veya yaratıcısına ait olması için her sanatı sanatçı ve koleksiyoncu ile tanımlamak için kullanılır.

Şirket, dijital sanatı ve NFT’leri gerçek dünyaya ulaştırmak için bir köprü görevi görüyor. 3space Art, dijital sanatı fiziksel mekanlarda sergilemek için uygun kanalları bularak, etkinlikler ve sergiler düzenleyerek mümkün kılıyor.

Çevrimdışı sergiler ve galeriler, kripto ve NFT alanına aşina olmayanlar da dahil olmak üzere daha geniş bir kitleyi kendine çekiyor.

3Space Art ayrıca müşterilerin kredi kartları ve fiat para birimi kullanarak NFT satın almalarına olanak tanır. Ek olarak, müşteriler dijital sanatı satın almak ve evlerinde veya ofislerinde sergilemek için QR kodunu tarayabilirler.

Son zamanlarda, 3Space Art , dijital sanatı fiziksel alanlara yerleştirerek gerçek dünyada kullanımını kolaylaştırmak için çığır açan NFT platformunu başlattı. Hem sanatçıların hem de koleksiyonerlerin koleksiyonlarını hem çevrimiçi hem de çevrimdışı etkinliklerde ve sergilerde sergilemelerine izin veriyor. Ayrıca bu, insanların günlük yaşamlarında bu dijital sanat eserlerinden keyif almalarını ve “değişimi deneyimlemelerini” sağlar.

Dikkatinizi Çekebilir: Endişelere rağmen, NFT çılgınlığı modaya ve eğlenceye dönüşmeye başladı

Şirketin NFT pazarı, sanatçıların ve sanat eseri sahiplerinin dijital sanatlarını fiat para birimi veya kripto varlıklarını kullanarak küratörlüğünde bir koleksiyoncu tabanına satmalarına izin veriyor. 3Space Art, yeni ortaya çıkan sanatçılara NFT para basma ve pazarlama konusunda da yardımcı oluyor.

Çok zincirli bir platform olarak inşa edilen 3Space Art‘ın pazar yeri, kullanıcıların en popüler Ethereum’da ve Klaytn blok zincirinde NFT’leri basmasına olanak tanır.

Bir NFT pazarının yanı sıra, 3Space Art, sanatçıları ve koleksiyoncuları için bir Sanat Havuzuna sahiptir. Yaratıcılar ve koleksiyoncular, NFT’lerini bu akıllı sözleşme havuzuna yatırarak, şirkete sanat eserlerini hem çevrimiçi hem de çevrimdışı etkinliklerde ve sergilerde sergileme hakkı verir.

Platform, dijital sanatı Sanat Havuzundan fiziksel konumlardaki NFT ekran çerçevelerine aylık abonelik temelinde taşımak için galeriler ve kurumsal ofislerle birlikte çalışıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu