Altcoin HaberleriHaberlerOpenDAO (SOS)

28 Yaşındaki Girişimci Tarafından Oluşturulan Dünyanın İlk Futbol DAO’su

28 Yaşındaki Girişimci Tarafından Oluşturulan Dünyanın İlk Futbol DAO'su

Profesyonel futbol merkezi olmayan özerk organizasyonu (DAO) CO92 DAO, Lim’in milyarder babası Peter Lim’in yanı sıra Manchester United’dan Gary Neville de dahil olmak üzere bir dizi futbol efsanesi tarafından destekleniyor.

28 yaşındaki girişimci, daha önce NFT’ler için bir sosyal ağ platformu olan ARC’yi oluşturmak üzere Singapurlu milyarderin oğlu ve petrol şirketi Mewah International’ın Başkanı Elroy Cheo ile işbirliği yapmıştı.

CO92 DAO, dünya çapındaki spor meraklılarını birbirine bağlayacak ve adını 1992’deki Manchester United kadrosundan alacak. Platform, katılımcıların futbolcularla birlikte ve futbolla ilgili grup ve kuruluşlarla işbirliği içinde yatırım yapmalarına olanak tanıyacak.

Dikkatinizi Çekebilir: EOS Topluluğu, Pomelo Bağışlarının Yeni Sezonuyla Block.One Saga’dan Altcoin Devam Ediyor: Son Dakika Haberleri

Kiat yaptığı açıklamada, “Şu anda bir dizi profesyonel futbol projesi fırsatlarını gözden geçiriyoruz ve önümüzdeki aylarda gelişmeleri açıklayacağız” dedi.

Ekledi:

“Bu sektöre erişim kolay veya ucuza gelmiyor, bu projeyi olabildiğince büyük bir başarıya dönüştürmek için yılların birikimini ve kişisel üst düzey ağları bir araya getiriyoruz.”

Gary Neville ayrıca yeni girişim hakkında şunları söyledi:

“CO92 DAO’nun amacı, futbol taraftarı sahipliğini herkes için erişilebilir kılmaktır. Eşsiz spor projelerine erişimimiz var ve taraftarlarla birlikte değer yaratmak için birlikte çalışmak istiyoruz” dedi.

CO92 DAO, Lim’in futbolla ilgili ikinci girişimidir. Ekim ayında Kiat ve babası, Manchester United’dan Cristiano Ronaldo tarafından desteklenen futbol temalı bir web topluluğu olan ZujuGP’yi kurdu. Kiat Lim’in blok zincirine olan ilgisi, üyelerine yalnızca NFT platformu ARC ile metaverse’e kadar uzanıyor; bu, seçkin yatırımcıların hala gelişmekte olan endüstriye nasıl ilgi duyduğunun bir başka örneği.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu