Airdroplar(Ön Satışlar)Haberler

27 Haziran – 03 Temmuz 2022 arasında en iyi 3 Airdrop

Başlıkta verilen tarihler arasında gerçekleşecek Airdrop, Kripto paraların Ön Satışların Kaçırmayın!

Hikaye Öne Çıkanlar
 • Airdrop: Kripto Airdrop, birkaç kişinin veya topluluğun ücretsiz kripto para birimi paraları alacağı bir olaydır. Madeni paralar tamamen ücretsiz olduğundan, birçok şirket, işlerini tanıtmak için airdrop kullanır.

Hafta boyunca, kripto para birimi alanı istikrar kazanıyor ve en iyi dijital varlıkların fiyatı istikrarlı bir şekilde artıyor. Son olarak, ilk olumlu notlar ortaya çıktı ve yatırımcılar mevcut makroekonomik koşullara daha fazla güvenmeye başladılar. Bir dizi basit adımı izleyerek dijital paraları ücretsiz olarak alabileceğiniz bu arka plana karşı bazı ilginç airdroplara neden bir göz atmıyorsunuz?

 • Aria Legends
 • Skill Games
 • Green Uni Network

Aria Legends

Bu, projesini NFT segmentinde aktif olarak destekleyen MMORPG türünde bir oyundur. Kullanıcıları 60 kilometrekarelik devasa bir dünya, 34 pompalanan beceri, 8 büyük konum ve 10 zindan (zindan) bekliyor. Oyuncular, yerleşimlerini ve karakterlerini geliştirerek benzersiz bir metaverse dalarlar. Aktif eylemler için kullanıcılar ARIA belirteçleri alacaktır. Bunları satarak gerçek para kazanabilirsiniz.

Legends of Aria projesinden airdrop
Legends of Aria projesinden airdrop

Legends of Aria projesinden airdrop

Adım adım talimat:

 1. Telegram-bot Legends of Aria Airdrop’u açın.
 2. Projenin resmi Twitter’ına abone olun ve sabitlenmiş gönderiyi ve ayrıca Discord ve Telegram’daki topluluğa paylaşın.
 3. Facebook’ta bir sayfa gibi.
 4. BEP-20 cüzdan detaylarını Telegram botuna gönderin.

Tüm katılımcılara 100 ARIA verilecektir. Davet edilen bir arkadaş için ek 20 jeton kredilendirilecektir.

Çekiliş 15 Temmuz 2022 tarihinde sona erecektir.

* — Meta Platforms Inc.’in Faaliyetleri ve sosyal ağları Facebook ve Instagram, Rusya Federasyonu topraklarında yasaktır.

Skill Games

Üyelerin topluluklar oluşturabileceği ve ekosistemi desteklemek ve büyütmek için ödüllendirilebileceği bir GameFi merkezidir. Proje, kullanıcılara konforlu bir oyun deneyimi sunan IBM Cloud ve IBM Watson’ın teknik avantajlarını kullanıyor.

Banger Games Airdrop, ön satış, airdrop
Banger Games Airdrop

Shooting Games

Ne yapmalıyız:

 1. Gleam’deki Airdrop Banger Games sayfasına gidin.
 2. Twitter’daki projeye abone olun ve Telegram grubuna katılın.
 3. Gleam sayfasında MetaMask cüzdan ayrıntılarını belirtin.

Rastgele 1000 katılımcının her biri 35 BANGER Parası alacak.

Çekiliş 6 Temmuz 2022’de sona erecek.

Green Uni Network

Bu, blockchain teknolojisine dayalı dünyanın ilk sanal üniversitesidir. Böyle bir konsept, milyonlarca insanın prestijli uluslararası eğitim kurumlarında eğitime erişmesini sağlayacaktır. Greeny Token hizmet belirteci, proje ekosisteminin geliştirilmesine katılmak için sahiplerine cömert indirimler ve ödüller sağlayacaktır.

Green Uni Network'ten jetonların dağıtımı, airdrop, ön satış, sitesi, siteleri, kripto airdrop, kripto parai kripto ön satış
Green Uni Network’ten jetonların dağıtımı

Green Uni Network

Green Uni Network’ten jetonların dağıtımı

Talimat:

 1. Airdrop Green Uni Network kayıt formuna gidin.
 2. Telegram grubuna, Twitter projesine, YouTube kanalına, Facebook ve Instagram sayfalarına abone olun ve Reddit’teki proje topluluğuna katılın.
 3. Kayıt formunda BSC cüzdan adresini belirtin.

1 milyon Greeny Token havuzu (her biri 1.000 jeton) 10.000 rastgele katılımcı arasında dağıtılacaktır.

Çekiliş 3 Temmuz 2022’de sona eriyor

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu