Altcoin HaberleriEthereum (ETH)Ethereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para Haberleri

2022’nin Zirvesini Ethereum Görebilir! ETH Büyüyor, Talep Çok

Borsalardan büyük bir kripto varlığı çıkışı olduğunda, bu, tüccarların yakın gelecekte onu satmak zorunda olmadığı anlamına gelir. Dolayısıyla bu davranış Ethereum için oldukça iyimser sayılabilir.

Bu hafta kripto borsalarından 500 milyon doların üzerinde ETH çekildi. Görünüşe göre tüccar yükseliş fiyat hareketi bekliyor ve bu nedenle kripto varlıklarını elinde tutmak istiyorlar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Analitik hizmet IntoTheBlock’un verilerinin gösterdiği gibi, mal sahipleri bu haftanın başında (Salı günü) çeşitli borsalardan 180.000 ETH çekti. Şirket, Twitter’ında belirtilen miktarın Ekim ayından bu yana en yüksek toplam ETH değişimi olduğunu belirtti. Unutulmamalıdır ki önceki 2 hafta Ethereum için oldukça başarılı geçti. Yani son 14 günde oranı %11.9, geçen hafta ise %14,4 arttı. Yazma sırasında, Ethereum 2.925 dolardan işlem görüyor.

Chainalysis platform verileri, IntoTheBlock verilerini onaylıyor gibi görünüyor. Firma çok geniş bir veri yelpazesi sunsa da 352.317 ETH’ye kadar aynı gün borsalardan çıkabileceği tahmin ediliyor. Aynı zamanda, Chainalysis’in en az 6 ayda bu kadar büyük bir çıkış kaydetmediğini belirtmekte fayda var.

Dikkatinizi Çekebilir: C2X Oyun Platformu Terra’yı Nasıl Etkileyecek?

Hizmet analistlerine göre, böyle bir çıkış, yükseliş piyasası göstergesi olabilir. Daha fazla piyasa katılımcısı varlıklarını satmak için acele ettiğinde, borsalarda depolanan hacimlerinin arttığı belirtilmektedir. Doğru, aynı durum, alıcıların varlıklarını borsalarda tutmayı tercih etmesi durumunda da tipiktir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu