HaberlerNFT Haberleri

2022’Nin İlk Çeyreğinde En İyi 5 NFT, DeFi Ve Kripto IDO’su

2013’te sadece 66 olan kripto para birimi sayısı, Şubat 2022’de 10.397’ye yükseldi. Kripto projelerinin çoğu 2017 yılına kadar ICO yaptı, ancak ICO’ların yerini daha sonra IEO, IDO ve daha fazlası gibi diğer finansman yöntemleri aldı. Peki, 2017’den sonra ICO sayısındaki düşüşün sebebi neydi? Ne de olsa, kripto para birimlerinin sayısı ilk kez dört haneyi kırarak ICO’ların gerçekten patladığı yıldı. Pekala, bu projelerin çoğu, anlamlı bir şeye dönüşmedikleri için bir tür iki haftalık harikalar haline geldi. Bununla, ICO’lar kötü temsilciler kazanmaya başladı ve bu finansman şekli çekiş kazanmayı bıraktı.

2022'Nin İlk Çeyreğinde En İyi 5 NFT, DeFi Ve Kripto IDO'su
Grafik

Ardından, kripto projelerinin tokenlerini önce bir kripto borsasında sattığı ilk değişim tekliflerini ifade eden IEO’lar geldi. Ancak kripto borsaları, IEO’lar için kabul ettikleri kripto projelerine gelince çok sıkı bir süreç geçirdiğinden, bu o kadar başarılı olmadı.

Bu sorunu çözmek için, kripto projelerinin Uniswap, PanCakeSwap, SushiSwap gibi merkezi olmayan bir borsada tokenleri için satış yaptığı IDO’lar geldi, çünkü yeni kripto projeleri için giriş engelleri neredeyse hiç yok. Merkezi olmayan borsalardaki ( DEX’ler ) hacim yakında merkezi borsalarınkiyle rekabet etmeye başladığından ve DEX ticaret hacmi 2021’de rekor bir trilyon dolara ulaştığından, ticari anlamda da mantıklı.

Neredeyse her yeni kripto projesinin bir IDO’yu seçmesiyle, en umut verici kripto projelerini seçmek biraz zorlaşıyor. Bu nedenle, 2022’nin ilk çeyreğinde ilk beş En İyi 5 NFT, DeFi & Crypto IDO’yu ele alacağımız bu makaleyi hazırladık. O halde, hadi konuya girelim.

Cloudname : Etki Alanı Ticaret Alanını Güçlendirme

Emlak, müzik, oyun, lüks mallar ve daha pek çok sektör gibi çeşitli sektörleri alt üst eden NFT teknolojisiyle, alan ticaret alanına bir değişiklik getirmenin zamanı geldi. Cloudname, NFT’lerin büyüsünü alan tüccarlarına getirerek onlardan faydalanmalarını sağlıyor.

Belirteçleştirme, kiralama, canlı piyasa takibi gibi özelliklerle Cloudname, A-oyununu alan ticareti dünyasına getiriyor. Tokenleştirme özelliği sayesinde, alan satıcıları artık yüksek değerli alan adlarını ERC-20 jetonlarına dönüştürebilecek ve bunları oldukça kolay bir şekilde satabilecekti. Ayrıca, alan alıcılarının yüksek potansiyele sahip alanların bir kısmına sahip olmalarını sağlayacaktı, bu da parçalanma olmadan mümkün olmazdı.

Cloudname ayrıca işletme web siteleri için yüksek değerli alan adları almak isteyen kullanıcılara alan kiralama seçenekleri sunar, ancak fiyat etiketleri bunu onlar için karşılanamaz hale getirir. Bu özelliklerin yanı sıra Cloudname’in portföy özelliği sayesinde kullanıcıları portföylerini tek bir yerden yönetebilirler. Ayrıca, kullanıcıları alan fiyatları açısından piyasadaki yükseliş ve düşüşleri yakından takip edecek ve bununla ilgili geleceğe yönelik projeksiyonları paylaşacaktır. Kulağa harika geliyor, değil mi? Devam edin ve PolkaBridge’de piyasaya sürecekleri planlanmış IDO’larına göz atın. PolkaBridge için Cloudname IDO tarihi 20 Şubat 2022, Cloudname’nin PancakeSwap üzerindeki IDO tarihi ise 22 Şubat 2022.

Dikkatinizi Çekebilir: Boost Insurance, Bireylere Kripto Cüzdanları İçin Koruma Sağlayan Crypto Shield’i Başlattı

SolanaPrime – Solana ile Desteklenen Kripto Projeleri için Finansmanı Erişilebilir Hale Getirme

Solana tabanlı projelere olan ilgi, günümüzde blockchain platformları arasında en önde gelen isimlerden biri olduğu için tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Nedeni açık! Saniyede 65.000 işleme kadar işlem hızı ve bu da ortalama 0,0025 ABD doları olan çok düşük bir maliyetle Solana, bugün var olan en hızlı blok zinciri platformudur.

SolanaPrime, 2022’nin ilk çeyreğinde bir IDO’ya ev sahipliği yapacak en umut verici Solana tabanlı kripto projelerinden biri. Özellikle NFT, DeFi ve oyun sektörlerinde Solana destekli projeler için fon sağlamayı kolaylaştırmayı hedefliyor. ZBS Capital, Llama Ventures, Sheesha Finance ve daha fazlasının tohum finansmanı ile SolanaPrime, merkezi olmayan fırlatma rampasında PRIME jetonunu başlatmaya hazır. SolanaPrime’ın PRIME jetonlarını satın alan herhangi bir kullanıcı, SolanaPrime’ın ödül jetonu olan XPRIME’ı da alacaktır.

SharkRace : P2E Metaverse 3D Oyun ve Nadirlik Yükseltmesi özellikli NFT’lerin Bir Kombinasyonu

SharkRace, Play2Earn oyununun özelliklerini NFT’lerin büyüsüyle birleştirir ve NFT’lere nadir yükseltme özelliğini getiren türünün ilk örneğidir. NFT koleksiyonları, prestijli Cannes Lions ödülü gibi ödüller kazanmış yüksek kalibreli sanatçılar tarafından yaratılan 20.001 NFT köpek balığından oluşuyor.

Bu NFT’lere sahip olan herkes, SharkRace’in NFT’lerini yükselttiği nadir yükseltme platformuna da erişebilecek. NFT sahiplerinin burada ihtiyaç duyduğu tek şey, nadirlik platformunun kendisinden satın alabilecekleri yükseltme öğeleridir. Ayrıca, bir SharkRace NFT’ye sahip olmak sizi onların özel kulübünün bir parçası yapar ve size oy hakları, ömür boyu telif hakları ve çok daha fazlası gibi uzun bir özellik listesine erişmenizi sağlar.

SharkRace NFT sahipleri ayrıca Unreal Engine 4 destekli 3D play2earn oyununa erişebilecekler. Bu sizin projenize benziyorsa, SharkRace’in Mart ayında SharkCoins belirteçleri (SHRK) için bir IDO başlatacağını da bilmek istersiniz.

Harmony Başlatıcı: Harmony Ağı Destekli Projeler için IDO + IGO Launchpad

Bir fırlatma paneli ve AMM merkezi olmayan borsanın bir kombinasyonu olan Harmony Launcher, Harmony Ağı tabanlı projeler için finansman için gidilecek platform olmayı hedefliyor. Harmony tabanlı projelerin gelişmesi için temel bir çerçeve geliştirmeyi, Harmony ekosisteminin bir parçası olmak isteyen yatırımcılara inanılmaz yatırım fırsatları sunmayı ve Harmony tabanlı projelere büyüme aşamalarında tüm bunları sağlayarak yardımcı olmayı içeren beş temel misyonu vardır. büyümeyi sürdürmek için gereklidir.

En iyi nftler
En iyi nftler

Son iki amacı, Harmony Network üzerine inşa edilecek yüksek değerli projeleri teşvik ederek Harmony Network’ün fırsatlarını genişletmek ve genellikle fırlatma rampalarıyla ilişkilendirilen haksız tahsis sürecini ortadan kaldırmaktır. Genel olarak, Harmony ekosisteminin 2021’den beri gördüğü büyük çekişi görünce, Harmony Launcher’ın Harmony Network’ün benimsenmesini artırmak için önümüzdeki günlerde çok önemli bir rol oynayacağı kesin. Bu nedenle, büyümesini hızlandırmak için Harmony Launcher, 2022’nin ilk çeyreğinde IDO’da piyasaya çıkıyor.

Teneo Finance: Kitlelerin Kullanılmayan Arbitraj Fırsatlarını Keşfetmesine Yardımcı Olmak

Teneo Finance bir getiri yaratma platformudur. Ürünleri tüccarlara, sahiplere ve borç verenlere hizmet eder: Sürdürülebilir Likidite Çiftçiliği, Arbitrajın İçselleştirilmesi ve Yenilikçi Yeniden Akış Mekanizmaları. Tüccarlar arbitraj fırsatlarından yararlanabilir ve diğer yandan, sahiplerin aşağı yönlü risklerle mücadele ederken yukarı yönlü risklerini artırmalarına da olanak tanır.

Teneo Finance
Teneo Finance

Borç verenlere gelince, Teneo Finance, protokolde sağladıkları likidite üzerinden faiz kazanma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Hacken, Zokyo ve Certik tarafından onaylandığı için protokol üçlü bir güvenlik mührüne sahiptir. İDO’su 22 Şubat 2022’de başlayacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu