Altcoin HaberleriAxie Infinity (AXS)Cardano (ADA)Decentraland (MANA)Dogecoin (DOGE)EOS (EOS)HaberlerKripto Para HaberleriPolygon (MATIC)Ripple (XRP) HaberleriShiba Inu (SHIB)Tether (USDT)Vechain (VET)

2022’nin En Uygun Fiyatlı ve Gelecek Vaat Eden 10 Kripto Para Birimi

Bitcoin’in ortaya çıkmasıyla birlikte, ilk merkezi olmayan kripto para birimi doğdu. Birçok yatırımcı, bir ankette kripto para birimlerine yatırım yapmayı tercih ettiklerini, çünkü kripto para birimlerinin büyük bir pazar potansiyeline sahip olduğunu ve oynaklıklarından hızla kurtulma ve kendilerini piyasaya genişletme kabiliyeti olduğunu ortaya koydu. Her geçen gün daha fazla kripto para biriminin yaklaştığı, teknoloji odaklı bir finans piyasasına doğru yürüttüğümüz yürüyüşte, yatırımcıların kafasında gelecekte uzun vadeli bir dijital varlık olarak kripto para birimlerinin potansiyeline ilişkin bazı sorular ortaya çıktı. Kripto para birimlerinin popülaritesi yüksek kurumsal ve ulusal benimseme oranlarıyla 2021’de anıtsal bir zirveye ulaştı. Giderek daha fazla yatırımcı, karlı bir çizgi ile yatırım yapmaya başlamak ve devam ettirmek için uygun fiyatlı ancak gelecek vaat eden kripto para birimleri arayışında kripto piyasasına katılıyor. Bu yazıda, 2022’de satın alınabilecek, aynı zamanda oldukça umut verici ve uzun vadede büyük kazançlar sağlayabilecek uygun fiyatlı kriptolardan bahsettik.

Shiba Inu

Dogecoin bir memeden ortaya çıktı, ancak oldukça hızlı bir şekilde büyüyen bir sadık destekçi topluluğu toplayabilen bir şey haline geldi. Tuhaf başlangıçlarına rağmen SHIB, büyük satış noktalarıyla piyasadaki en iyi kripto para birimlerinden biri olarak ortaya çıktı. Topluluk ayrıca, 2021’de SHIB ile ilgili olarak yatırımcılardan daha fazla cazibe kazanmasını sağlayan bir NFT projesi oluşturdu.

 

Dogecoin

Shiba Inu’nun en büyük rakiplerinden biri olan Dogecoin, teknoloji kralı Elon Musk için de yatırım için en çok tercih edilen yerlerden biri. Shiba Inu’ya oldukça benzeyen DOGE bile bir memeden doğdu ve yatırımcılardan çeşitli eleştiriler aldı. Ancak nihayetinde DOGE, 2021’de gerçek potansiyelini gösterdikten sonra yatırımcıların kalbini kazandı. Dogecoin son birkaç ay içinde oldukça fazla düşse de uzmanlar, kriptonun yatırımcıların beklentisini yakında karşılayacağından oldukça eminler..

 

Cardano

Cardano, bir Proof-of-stake blockchain platformu ve mühendisler, matematikçiler ve kriptografi uzmanları tarafından oluşturulmuş araştırmaya dayalı bir kripto para birimidir. ADA belirtecinin birincil amacı, finansal araçları toplumun marjinal kesimlerine daha güvenli, şeffaf ve adil bir şekilde yeniden dağıtmaktır.

 

XRP

XRP, XRP defteri adı verilen açık kaynaklı dağıtılmış bir defter kullanan açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Küresel işlemleri kolaylaştıran bir kurumsal blok zinciri şirketi olan Ripple’ın yerel madeni parasıdır. Yaratıcılar, XRP’nin ödemeler için oluşturulduğunu ve işlemleri diğer kripto para birimlerinin çoğundan daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğini iddia ediyor.

 

Tether

Tether stabil coin, daha istikrarlı yatırım seçenekleri arayan birkaç yeni yatırımcı için en iyi tercihlerden biri. USDT, ABD dolarına sabitlenmiştir, bu da onu mevcut diğer kripto para birimlerinden daha istikrarlı hale getirir. Tether, tüccarlar piyasanın aşırı derecede değişken olduğunu düşündüklerinde borsalarda para tutmak için kullanılabilir.

 

Polygon

Polygon, Ethereum blok zincirindeki işlemleri ekonomik menkul kıymetlerle çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için tasarlanmış oldukça ödüllendirici bir kripto para birimidir. Sadece Ethereum’un performansını artırmak için değil, aynı zamanda ürünleri aracılığıyla diğer tüm blok zinciri teknolojisiyle çalışmak için çeşitli kullanım durumları vardır.

 

VeChain

VeChain, potansiyel ancak uygun fiyatlı bir kripto para birimi arayan yatırımcılar için mükemmel bir seçimdir. Blok zinciri ağı boyunca değer aktarmak için kullanılan VeChain Thor blok zincirinin para birimidir. Ağ, teknolojisinin yardımıyla tedarik zincirlerinin ve diğer iş süreçlerinin yönetimini de kolaylaştırır.

 

EOS

EOS, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına izin vermek için tasarlanmış bir platformdur. Projenin amacı, programcıların blok zinciri teknolojisi ile çalışmasını mümkün olduğunca basit hale getirmektir. EOS, işlevsel uygulamaları hızla oluşturmak isteyen geliştiricileri desteklemek için araçlar ve bir dizi başka eğitim kaynağı sağlar.

 

Axie Infinity

Axie Infinity, kısmen itys oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen blok zinciri tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur. AXS, oyuncuların Axies olarak bilinen jeton tabanlı yaratıkları toplamasına, üremesine, yükseltmesine ve savaşmasına olanak tanır. Benzersizliği nedeniyle Axie Infinity’nin fiyat değeri çok kısa sürede katlanarak arttı.

 

Decentraland

Decentraland kendisini, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformu olarak tanımlıyor. MANA yaratıcıları, başlangıcından bu yana içerik oluşturucular, iş liderleri ve diğer kullanıcılar için sürekli olarak yeni bir sanatsal ortam, iş fırsatları ve eğlence kaynakları arıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu