Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

2022’nin En İyi 6 Kripto Para Birimi?

Başlamak için, 2022’de dikkat etmeniz gereken ilk altı kripto para birimi:

BitTorrent

BitTorrent, 2000 yılındaki başlangıcından bu yana inanılmaz derecede popüler hizmetinden kâr elde etmek için mücadele etti. 2019 yılında, Tron blok zincirinin yaratıcıları Tron Vakfı, BitTorrent’i satın aldı.

Yeni sahipler daha sonra BitTorrent protokolünü genişletmek ve ağ trafiğini teşvik etmek için BitTorrent’i kripto para piyasasına getirdi. Piyasa değerine göre, piyasadaki en hızlı yükselişlerden biri haline geldi.

Kripto pazarına geçiş, onu daha dağıtık bir ağ haline getirmeyi, sunucu ve ağ etkisini en aza indirmek için dosya paylaşım verimliliğini artırırken sağlayıcıları ödüllendirmeyi amaçlıyordu.

BitTorrent Web, BitTorrent Classic ve Bittorrent Android gibi birkaç cesur projeye dahil olması, piyasa uzmanlarının hem temel hem de teknik analiz yoluyla gördüğü için değerini korumasına yardımcı olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin, 2022’nin İlk Çeyreğinde 100.000 Doları Vuracak mı?

Loopring

Loopring protokolü, çeşitli blok zincirlerinde dağıtılmış alışverişlerin oluşturulmasına izin veren merkezi olmayan bir değişim geliştirme kitidir. Loopring protokolü, Şanghay’da ikamet eden yazılım mühendisi Daniel Wang tarafından oluşturuldu.

Daha önce, yatırımcılar ve piyasa analistleri, yatırımcılar kâr elde edip varlıklarını satarken, dijital para birimi fiyatlarında hızlı bir artış gözlemlediler. Loopring’in (LRC) özellikle zaten %50’den fazla arttığı için ortalama fiyatını koruyup korumadığını görmek merak uyandıracak.

Protokol, siparişleri merkezi olarak yöneterek ancak merkezi olmayan bir şekilde yerleştirerek hem merkezi hem de merkezi olmayan sistemlerin en iyi yönlerini birleştirmeyi amaçlıyor. Bunu, bu tür işlemleri halletmek için bir dizi halka açık akıllı sözleşme sağlayarak yapar.

Basic Attention Token

İlk madeni para teklifinin (ICO) 30 saniyeden daha kısa bir sürede 35 milyon dolar toplamasının ardından, Basic Attention Token 31 Mayıs 2017’de tanıtıldı. 16 Temmuz’da 0.06621 dolara düştü, ancak toparlandı ve 2 Eylül 2017’ye kadar 0.2444 dolardan işlem görüyordu. .

Gizlilik odaklı web tarayıcısı Brave tarafından kullanılan belirteç BAT’dir. Brave, kullanıcıların yetkili yayıncılarının reklamlarını görüntülemek için para kazanmalarını sağlarken aynı zamanda üçüncü taraf reklamcıları ve izleyicileri de engelleyen açık kaynaklı bir platformdur. Reklamverenlere, kullanıcının dikkatini çekmesi karşılığında BAT olarak ödeme yapılır. Sistem, daha verimli içerik sunarak, daha ilgi çekici materyal sağlayarak kullanıcıyı elde tutmayı artırmayı amaçlamaktadır.

Brave tarayıcı, yayıncıları adil bir şekilde tazmin etmek için kullanıcının dikkatini anonim olarak kaydeden bir defter sistemine sahiptir. Brave’in Kasım 2021 itibariyle 42 milyon aylık aktif kullanıcısı ve 1,3 milyon doğrulanmış yaratıcısı var. 2022’de ne olacağı henüz belli değil, ancak bu tokenin en iyi kripto para birimlerinden biri haline gelmesi çok muhtemel.

Bitgert

2022 için Bitgert (BRISE) fiyat tahmini son zamanlarda çok ilgi gördü ve kripto topluluğu bunun yükseleceğine inanıyor. Madeni paranın 2022’de en iyi kripto para birimi yatırımı olacağını gösteren birkaç faktör var.

İlki, bir projenin açığa çıkarılması anlamına gelen doxxing’dir. İsimsiz bir çaba iyi gittiğinde bile, diğer benzer projelerle ilgili sorunlar olmuştur. Kullanıcı güvenini artırmak için ekip, blok zincirinin doxxing olacağını belirtti.

İkincisi, proje tamamlandıktan sonra Bitgert, Cayman Adaları’nda yasal bir hak olarak tescil edilecek. Ekibe göre, proje kendini Cayman Adaları’nda tüzel kişilik olarak kuracak.

Beyaz Kitap ayrıca proje devam ettikçe ek ürünlerin piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Ekibe göre, değişim Q1-2022’de faaliyete geçecek ve blockchain çalışması çoktan başladı. Bitgert’in planının en önemli iki unsurunun onu bir sonraki seviyeye taşıması bekleniyor.

Centcex

2022’de, göz önünde bulundurulması gereken bir dizi ilgi çekici girişim var. Centcex’te bunlardan biri. CENX para birimi ilk olarak Kasım 2021’de borsalarda listelendi. Ekip, mevcut platformlardaki ana sorunun üstesinden gelen bir kripto para birimi değişimi yaratıyor: güvenlik ve kullanıcı deneyimi.

Ancak Centecex’in devrim niteliğindeki özellikleri onu 2022’de ileriye taşıyabilir. Bu, %100 APY stake avantajları nedeniyle çok sayıda kripto yatırımcısına hitap edecek bir kripto para birimidir.

Centcex laboratuvarı 2022’de büyük bir rol oynayacak. Her satışın %3’ü platformun ekosistemi için ürünler geliştirmek için kullanılacak. 2022’de yol haritasında birçok projenin hayata geçirilmesi planlanıyor.

Ravencoin

Ravencoin son zamanlarda popülaritesini artırıyor. Ravencoin’in 2022’de astronomik zirvelere ulaşmasının beklenmesinin nedenlerinden biri, varlıkları tokenize etmesi ve bu tür binlerce varlığın mevcut olması. Bu, RVN için geniş bir olasılık yelpazesi açar ve geliştirme için çok fazla alana sahiptir.

Ravencoin, onu diğer kripto para birimlerinden ayıran çeşitli özelliklere sahiptir. Ağdaki RVN paraları, yaratıcı tarafından atanan herhangi bir özelliğe sahip olabilir. Kullanıcılar, bir oyundaki NFT’ler veya sanal ürünler ve hatta özel para gibi ödeme belirteçlerini kolayca oluşturabilir. Ravencoin, diğer blok zincirlerinde olmayan birçok iyileştirmeye sahiptir, bu nedenle RVN’nin fiyatı 2022’de büyük olasılıkla önemli ölçüde artacaktır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

2 Yorum

  1. Bat ve ravencoin bence gayet iyi loopring i pek bilmiyorum ama bu coinler btt hariç eminde değilim coşar diyebilirim

Başa dön tuşu