Altcoin HaberleriAXIA Coin (AXIA)Cardano (ADA)Chiliz ($CHZ)Ethereum (ETH)HaberlerKripto Para HaberleriPolkadot (DOT)RBUNNY (RBUNNY)

2022’de Takip Edilmesi Gereken En İyi Kripto Paralar

AXIA Coin (AXIA)

AXIA, 2021’de büyük bir sıçrama yapan bir projedir. Yerel “hiper-deflasyonist” kripto para birimi AXIA Coin, ücretsiz gizlilik ve güvenlik odaklı, kullan-kazan uygulamaları AXplorer ve AXchat’ı piyasaya sürdü ve 130.000 küresel kullanıcıyı aştı.

Proje, gelecek yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek üstün ekonomiye sahip yeni nesil Katman 1 blok zinciri olan AXIA Network’ün yakında piyasaya sürülmesiyle 2022’de daha da büyüyecek gibi görünüyor. AXIA, mobil staking / madencilik (akıllı telefon veya herhangi bir elektronik cihaza sahip herkese blok zinciri getirmek), daha çevre dostu yenilikçi bir “Katılım Kanıtı” modeli ve diğer yönleri dahil olmak üzere AXIA Ağının çeşitli özelliklerini zaten tanıttı. AXIA, ağını endüstri alternatiflerinden ayırmaya yardımcı olacağını iddia ediyor.

AXIA Network’e ek olarak, proje aynı zamanda kendi şifreli akıllı telefonunu (mobil madencilik için kullanılabilecek), bir NFT Platformunu, bir Gerçek Zamanlı Raporlama Platformunu, bir DEX’i (Merkezi Olmayan Değişim) ve diğer ürün ve platformları piyasaya sürüyor yeni yıl. Tüm bunlar yoldayken, 2022 AXIA’yı herkesin bildiği bir yıl olabilir!

Cardano (ADA)

Cardano, ilk kanıtlanabilir güvenli hisse ispatı protokolü olan Ouroboros ve aynı zamanda hakemli araştırmalara dayanan ilk blok zinciri protokolü kullanılarak elde edilen fikir birliğine sahip açık kaynaklı ve merkezi olmayan (DeFi) bir blok zinciridir. “P çatısı ” blok zincirleri, geleneksel blok zinciri doğrulama teknolojilerinden çok daha fazla enerji verimlidir ve şu anda NBA’in En İyi Atışı da dahil olmak üzere bir dizi platform tarafından kullanılmaktadır. Cardano, dahili kripto para birimi Ada ile eşler arası işlemleri kolaylaştırır.

Cardano tanıdık gelmeyebilir ama etkileyici bir soyağacına sahip. 2015 yılında Ethereum (aşağıya bakınız) kurucu ortağı Charles Hoskinson tarafından kurulmuştur ve merkezi Zug , İsviçre’dedir.

Polkadot (DOT)

Polkadot ayrıca hem açık kaynak kodlu bir blok zinciri platformu hem de bir kripto para birimidir. Ayrıca Cardano gibi ağ, Ouroboros konsensüs algoritmasından türetilen hisse kanıtı teknolojisini kullanır. Sadece belirteçlerin değil, keyfi verilerin blok zincirler arasında aktarılmasına izin verir. Ek bir avantaj: Polkadot’a bağlanmak size Polkadot ağı içindeki çok çeşitli blok zincirlerle birlikte çalışma yeteneği verir.

Polkadot, henüz bir hanehalkı adı olmasa da, tüm paydaşların söz sahibi olduğu gelişmiş bir yönetim sistemine sahiptir. Ağa yapılan yükseltmeler zincir üzerinde koordine edilir ve otonom olarak yürürlüğe girer, böylece Polkadot’un gelişiminin topluluğun değerlerini yansıtması ve kripto meraklıları için bir vızıltı olabilecek durgunluktan kaçınması sağlanır.

Dikkatinizi Çekebilir: PROFESSIONAL FIGHTERS LEAGUE RESMİ FAN TOKEN’I $PFL – PFL Token Nedir?

Ethereum (ETH)

Endüstrinin sadık Ethereum’unun tanıtıma ihtiyacı yok. Kripto para birimleri arasında, piyasa değeri açısından yalnızca Bitcoin’den sonra ikinci sıradadır ve aracı kurumlar , borsalar veya bankalar gibi tipik finansal aracılara ihtiyaç duymadan çok çeşitli finansal hizmetler sunan ilk DeFi uygulamalarından biridir . Ethereum ayrıca, değiştirilemeyen belirteçlerin ( NFT’ler ) oluşturulmasına ve değiştirilmesine izin verir.

Önemli bir satış noktası, Ethereum’un mavi çip durumudur. Teknoloji ortakları arasında Toyota, Samsung, Cisco Systems, Visa, Microsoft ve Intel gibi Fortune 500 şirketleri yer alıyor. Ve bilmiyorsanız, dijital para birimi Ethereum değil Ether olarak bilinir.

Bir uyarı: Teknoloji blogu The Verge’e göre , Ethereum o kadar popüler ki şu anda tüm Libya ülkesi kadar elektrik kullanıyor . Ekosistem, bir süre daha verimli “hisse kanıtı” modeline geçme sözü verdi, ancak bu henüz gerçekleşmedi.

Chiliz ($CHZ)

Chiliz, spor ve eğlence için dünyanın önde gelen blockchain fintech sağlayıcısıdır. Ayrıca, FC Barcelona, ​​Juventus, UFC ve AC Milan gibi sporların en popüler organizasyonlarından bazılarında, taraftarların tokenize oy haklarını satın almaları için tüketiciye yönelik ilk ürün ve ilk ölçeklenebilir, ana akım merkezi olan Socios.com’a da güç veriyor.

Chiliz jetonları, diğer büyük kripto borsalarının yanı sıra Crypto.com, Binance ve Coinbase Pro’da işlem görmektedir. Bir spor hayranıysanız ve markalı ve ticareti kolay bir şey istiyorsanız, bu sizin için olabilir. Ama iyi bir oyun gibi, Chiliz birkaç yıl önce yaratılmasından bu yana hayranlarına çılgın bir yolculuk yaşattı. Ayrıntılar burada mevcuttur.

RBUNNY (RBUNNY)

Sonuncu ama bir o kadar önemli! Rewards Bunny, kullanıcılarını çevrimiçi alışveriş için Ethereum ve Bitcoin (veya ABD doları) gibi kripto paralarda geri ödeme ile ödüllendiren yenilikçi bir geri ödeme platformudur. Rewards Bunny’nin en büyük satış noktası, alınan kriptonun değeri arttığında platformunda alışverişten tasarruf edilen paranın katlanarak artmasıdır. Rewards Bunny aynı zamanda Binance Smart Chain Network’teki (BSC) ilk uyarlanabilir esnek vergi tokenidir.

Ethereum gibi, Rewards Bunny de Amazon, AliExpress, Nike ve Sephora gibi arzu edilen küresel markalarla ortaklık kurarak meşruiyet puanları kazandı. Son bir avantaj: gelecekte, kullanıcıları satın alımları için RBunny jetonları veya bir RBunny Visa Card ile ödeme yapabilecekler. Başlamak için yeni başlatılan web tarayıcı uzantılarına göz atın!

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir Yorum

  1. Burdaki altcoinin birini ilk defa duydum şu rubbyn olan merak ettim cidden bilgi verseydiniz o coin hakkındada iyi olurdu güzel haber olmuş

Başa dön tuşu