HaberlerKripto Para Haberleri

2022’De Satın Alınacak En İyi 3 Kripto

Piyasaya sürülen çok sayıda kripto para birimi, potansiyel getirileri belirleme sürecini karmaşıklaştırıyor. Bununla birlikte, geçmiş veriler, çok sayıda potansiyele sahip küçük çaplı kriptolara yatırım yapmanın en yüksek getiriye sahip strateji olduğunu göstermektedir.

Fantom (FTM), Terra (LUNA) ve Tahterevalli Protokolü (SSW) , yatırımcılara Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) (ETH)’den daha yüksek getiri oranı sağlayabilir. Bunun nedeni, “büyük sermayeli” kripto para birimlerinin zaten büyük fiyat artışları görmüş ve kendilerini kurmuş olmaları ve ek artışları imkansız hale getirmesidir. Öte yandan, daha küçük kriptoların büyümek için daha fazla yeri var ve Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’nun (SHIB) 2021’de gösterdiği gibi, bu küçük kripto paraların değeri birkaç ay içinde binlerce kat artabilir. Bence bunlar 2022 yılı için en umut verici “küçük sermayeli” kripto para birimleri.

Terra (LUNA)

Terra, şu anda DeFi, NFT pazarları ve Web 3 açısından kripto para biriminde en hızlı büyüyen blok zincirlerinden biridir ve dramatik bir fiyat artışına neden olur. Luna’nın fiyatı kısa süre önce 38.66$’a kadar düştü ve ardından hızla toparlanarak 100$’ı geçti.

Terra hissedarları, LUNA’nın ilerlemesini yakından takip etmek zorunda kalacaklar. Token pozitif bir oranda büyümeye devam ederse, Avalanche (AVAX) ve Polkadot (DOT) gibi hızla büyüyen diğer kripto para birimlerini geçme şansına sahip olur.

Fantom (FTM)

2022'De Satın Alınacak En İyi 3 Kripto
2022’De Satın Alınacak En İyi 3 Kripto

Şu anda Fantom, diğer katman-1 projelerine benzer bir model izliyor. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) alternatifleri, çoğunlukla Ethereum blok zinciriyle ilişkili yüksek gaz ücretleri nedeniyle son zamanlarda fiyatlarda meteorik bir artış gördü. Fantom’un (FTM) işlem ücretleri, Ethereum veya Bitcoin’den önemli ölçüde daha düşüktür ve işlem hızları önemli ölçüde daha hızlıdır.

Dikkatinizi Çekebilir: FBI, Kriptonun “Büyük Bir Meydan Okuma” Olduğunu Kabul Ediyor

Fantom’un yerel tokeninin (FTM) fiyatındaki keskin artış, platformun artan sayıda DeFi projesinin bir sonucu olabilir. Bazı geliştiriciler, çözümlerini barındırmak için daha ucuz ağları tercih ediyor. Bu, nispeten kısa bir süre içinde Kilitlenen Toplam Değerdeki (TVL) etkileyici artışla gösterilir.

Seesaw Protocol Protokolü (SSW)

Seesaw Protocol Protokolü, sahiplerinin birden fazla blok zincirinde değer gönderip almasını sağlayan çok köprülü bir kripto para birimidir. SSW, Binance (BNB), Polygon (MATIC) ve Ethereum’un Akıllı Zinciri (ETH) arasındaki işlemleri mümkün kılacağı için diğer kriptolara göre bir avantaja sahiptir.

Bu aynı zamanda Seesaw Protocol Protokolünün, en hızlı ve en ucuz işlemi bulmak için en verimli blok zincirini uygun zamanda (tıkanıklığa bağlı olarak) kullanabileceğinden, sahiplerine daha uygun fiyatlı ve daha hızlı işlemler sunmasını sağlar.

Seesaw Protocol Protokolü kısa süre önce ön satışını başlattı ve yatırımcılara erken katılım için mükemmel bir fırsat sağladı. Solana’nın geçen yılki %40.000’in üzerindeki inanılmaz yükselişinin gösterdiği gibi, bu tür kripto para birimlerine erken yatırım yapmak büyük getirilerle sonuçlanabilir.

Seesaw Protocol Protokolleri web sitesine göre, SSW’nin fiyatı şimdiden 0,005 dolardan 0,016 dolara yükseldi, bu da sahiplerin paralarının %300’ünü zaten kazandıkları anlamına geliyor. Sahipler ön satış sırasında satış yapamayacakları için fiyat ancak lansmandan önce yükselmeye devam edebilir.

Giriş yaptıktan sonra fiyat ve tutucu tokenleri SSW’nin web sitesinde şık bir gösterge panosu aracılığıyla izlenebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu