Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

2022’de Büyük Kazananlar Kim Olacak – SFM, SHIB, BRISE, HUH veya APEBUSD?

Tanınmış kriptoların yanı sıra, son zamanlarda tüm pazarda çok fazla büyüme oldu. ApeBUSD; Safemoon, Shiba Inu, Bitgert ve HUH Token ile birlikte dahildir. Değer arıyorsanız, değerli bir şanstır.

Önemli ve hızlı artışlar hakkında:

Kripto piyasasının toplam değeri, Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana 1 trilyon dolardan fazla yok oldu. Bu düşüşte bile , CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, Ocak 2021’de hala neredeyse ÜÇ KADAR işlem görüyor . Yine de, Bitcoin ve Ethereum hala piyasaya hakim durumda, bu nedenle jetonun İlk 10’un dışındaki büyümesi çok fazla görünmeyebilir. Yine de, son 12 ayda toplam piyasa değerinin %10’undan daha azından iki katına çıkarak %22’nin üzerine çıktı.

Yakın zamanda V2’ye geçiş yapan Safemoon ( SFM ) ve Shiba Inu ( SHIB ) gibi projeler , 2021’de SHIB için % 100.000.000 ve SAFEMOON V1 için % 1.000.000’un üzerinde getiri ile piyasaya hakim oldu. Eylül 2020’de SHIB’ye yapılan 1 doların biraz üzerinde bir yatırım, sizi Ekim 2021’e kadar milyoner yapardı.

Ancak 2022’de bir sonraki SHIB veya SFM’yi nasıl bulacaksınız?

Bir projede potansiyel değer bulmanın bir yolu, bu iki değer birbirine daha yakın olduğunda, büyümeden elde edilen önemli oda gösterildiğinden, LİKİDİTE’nin PİYASA CAP (LQ: MC) oranına bakmaktır. Shiba Inu, yaklaşık 1: 6000’lik Safemoon oranına benzer şekilde, DexTools’a dayalı olarak yaklaşık 1: 4000’lik bir orana sahiptir . Her ikisi de nispeten düşüktür, ancak bunun nedeni esas olarak bu projelerin son 12 ayda elde ettiği toplam değerdeki büyük büyümedir.

Daha yakın zamanda başlatılan yeni projelerle karşılaştırıldığında , HUH Token’ın ( HUH ) son ETH lansmanı için 1: 1000 ve Bitgert ( BRISE ) için 1: 100 oranlarını görüyoruz . Her ikisi de 2022 için en önemli potansiyel kazananlar arasında gösteriliyor.

Oranların kendisi, SFM veya SHIB’ye yaklaşmadan önemli bir artış fırsatına işaret ediyor.

Dikkatinizi Çekebilir: 2022’nin En İyi 6 Kripto Para Birimi?

ApeBUSD neler sunuyor:

2021’in sonunda piyasaya sürülecek en yeni ve en umut verici projelerden biri, dünya çapında primat hayır kurumlarını destekledikleri ve yatırımcılara sadece elde tuttukları için BUSD’de düzenli ikramiye ödedikleri için büyük potansiyele sahip bir yardım kuruluşu ve ödül simgesi olan ApeBUSD ( APEBUSD ) idi.

ApeBUSD ekibi, lansmanı ile ilgili bazı sorunlar yaşasa da, ilk artışı sağlayamadıktan sonra projeyi terk etmedi, ancak sebat etti ve ilk yatırımcılarıyla yüksek düzeyde bir güven ve şeffaflık kurdu.

T MC oranına, daha az oturur: bu proje ile o gerçek bir fırsat onun LQ görülebilir 1: 2 . Yukarıda belirtilenlerle karşılaştırıldığında, 2022’de daha fazla yatırımcı ApeBUSD’yi keşfettikçe, muazzam bir değer düşüklüğü ve yüksek bir büyüme olasılığına işaret ediyor. Güncel kalın: Web sitelerinde ApeBUSD hakkında daha fazla bilgi edinin ve onlarla Telegram’da bağlantı kurarak güncel kalın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu