Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

2022 için XRP Tahmini

2022 için XRP Tahmini, Ripple fiyatını analistler yorumluyor.

  • XRP fiyatı küresel bir düşüş trendinde kalmaya devam ediyor.
  • Günlük grafikte fiyat nötr bir düşüş eğilimi gösteriyor.
  • Haftalık grafik devam eden büyümeye işaret ediyor, ancak alıcıları 1,00 dolarda güçlü bir direnç bekliyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

XRP 0,82 dolardan işlem görüyor. XRP için genel küresel eğilim, geçen Mayıs ayında 1,96 dolarda zirve yaptığı zamandan bu yana düşüşte kaldı. Yerel olarak, Aralık ayından bu yana fiyat 0,55 dolarlık destek ve 1,00 dolarlık dirençle geniş bir aralıkta hareket ediyor, ancak bu aralık biraz daraldı.

2022 XRP Tahmini
2022 XRP Tahmini – Kaynak: TradingView

Fiyat, klasik teknik analiz modelini işledi: simetrik üçgeni terk etti, yerel düşüş trendini kırdı ve şimdi 0,78 dolar direnç seviyesinin üzerinde işlem gören bir destek yeniden testi gösteriyor. Daha uzun vadeye bakıldığında, haftalık grafikteki gösterge sinyalleri devam eden büyümeye işaret ediyor, ancak günlük grafikte nötr olarak düşüş gösteriyor:

Dikkatinizi Çekebilir: Starbucks bu yıl NFT alanına girmeye hazırlanıyor

  • MACD, geri dönüş seviyesinin biraz altındaki bir histogramdır, doğrusal MACD, satın alma bölgesindedir, ancak aşağı yönlüdür.
  • RSI, 50 seviyesinin üzerinde bir yükseliş trendinde ancak düşüş trendinde.
  • Hacim, geçen yıl Nisan ve Mayıs aylarındaki artıştan çok daha düşük, düşük kaldığı için endişe verici.

Büyümeye devam etmek için 0,86 dolar seviyesinin üzerinde kalmak gerekiyor, ileride alıcıların ciddi dirençle karşılaşacağı 1,00-1,00 dolar gibi ciddi bir bölge var. Farklı zaman dilimlerinde böyle bir farklılık, piyasada belirsizliğe işaret ediyor. 1,00$ seviyesinin üzerinde herhangi bir konsolidasyon olmazsa, düşüş trendinde herhangi bir kırılma söz konusu olmaz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu