Blockchain Haberleri

2021’in ikinci çeyreğinde kripto ve blockchain girişimcileri çoğalıyor

2021'in ikinci çeyreğinde kripto ve blockchain girişimcileri çoğalıyor

The Block Research‘ten John Dantoni’nin yeni sayılara göre dağılımında belirtildiği gibi , dönem boyunca toplam 497 ilgili girişim anlaşması gerçekleşti.

Block.one tarafından kripto borsa girişimi Bullish’e 9,7 milyar dolarlık sermaye enjeksiyonu hariç tutulduğunda, ikinci çeyrek aşağıdaki grafikte gösterildiği gibi dijital varlık endüstrisine yönelik 6,2 milyar dolarlık özel finansman gördü.

The Block Research’ün bulduğuna göre bu, çeyreğe göre yaklaşık %90’lık bir artışı temsil ediyor.

kripto-blockchain-grafik
kripto-blockchain-grafik

Dantoni’nin raporuna göre, toplam anlaşma sayısı içinde, gerçekleşen anlaşmaların büyük kısmı, sırasıyla 171 ve 202’yi oluşturan erken aşama ve tohum anlaşmaları şeklindeydi.

Kripto finansal hizmetler şirketleri ve altyapı odaklı şirketler en çok girişim ilgisini çekti.

araştırma raporu burada

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu