Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

2021’in En İyi Kriptoları: İddiaya Gireriz En İyi Kazandıran Kripto Paraları Hiç Duymadınız

Benzinga ile paylaşılan veriler, 2021’in en iyi beş kripto para biriminden bazılarının o kadar bilinmeyen varlıklar olduğunu gösteriyor ki en iyi kripto para uzmanları bile listeye şaşırabilir.

CoinStats verilerine göre, yaklaşık yüzde 39.500’lük şaşırtıcı bir kazançla yıllık yüzde kazancı en yüksek olan kripto para, mevcut piyasa değeri yaklaşık 3,6 milyar dolar ve token başına 0,47 dolar fiyatıyla Gala’dır. Bu, Ethereum blok zincirine dayalı blok zincir oyunları oluşturmak için oyna-kazan modelini içeren bir oyun platformunun doğal varlığıdır.

En yüksek kazancı bildiren ikinci kripto para, şu anki 95,7 $ fiyatında yaklaşık yüzde 19,900 fiyat artışına ulaşan Axie Infinity. Bu, kısmen oyuncularına ait olan ve oyuncular tarafından yönetilen bir blok zinciri ticareti ve savaş oyununa güç veren ve bir oyna-kazan tamircisi kullanan jetondur.

ECOMI, 0,00642$’lık mevcut fiyatı ve 1.067 milyon$’lık piyasa değeri ile üçüncü sırada yer alıyor. Yıllık kazancı yüzde 18.080 oldu. Bu, dijital tahsilat alanında ve VeVe sosyal tahsilat pazarında faaliyet gösteren Singapur merkezli bir şirketin madeni parasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Bugün Kripto Para Fiyatları: Bitcoin, Ethereum hafiften yükseliyor

En yüksek kazancı bildiren bir sonraki kripto, bu yıl değerinde yaklaşık yüzde 17.050 artış kaydeden ve mevcut fiyatı 5,95 dolar ve piyasa değeri 5,5 milyar dolara ulaşan The Sandbox. Sandbox, arazi sahipliğini yönetmek için değiştirilemez belirteçlerden (NFT’ler) yararlanırken hem ekibin meta veri tabanını hem de oyun deneyimlerini yorumlamasını sağlayan blok zinciri tabanlı bir sanal dünyadır.

Beşinci en iyi kripto para birimi, değeri yıl boyunca yaklaşık yüzde 15.650 artarak 423,2 milyon dolarlık bir piyasa değerine ve 0,03388 dolarlık mevcut fiyatına ulaşan XYO’dur. XYO, staking mekaniğine sahip blok zinciri uygulamaları için bir coğrafi konum sistemine güç sağlayan Ethereum tabanlı bir belirteçtir.

Erken Bir Trendmiydi?

Bu listede en çok kazananlar arasında oyun odaklı kripto para birimlerinin açık bir yaygınlığı olduğunu belirtmekte fayda var. İlk beş kripto para biriminden üçü oyunla ilgili, yani Gala, Axie Infinity ve The Sandbox. Bu, gelecek yıl büyüyebilecek ve daha fazla potansiyel gösterebilecek erken bir eğilimi gösterebilir.

Dikkatli okuyucular, “Shiba Inu bu listede nerede?” Diye sorabilir. Ne de olsa Kasım ayında, Shiba Inu’ya ilk gün 15 $ gibi düşük bir yatırım yapmanın, şanslı kripto sahibini daha sonra bir milyoner yapmak için yeterli olacağını bildirmiştik.

Benzinga, bir CoinStats temsilcisinden listede tokenin olmadığını açıklamasını istedi. 1 Ocak’ta Shiba Inu’nun fiyatının o kadar düşük olduğunu ve sistemin sıfır olarak belirtilen zamanda fiyatı belirlemek için yüzde kazançları hesapladığını ve onu en iyi kripto para birimleri listesinden çıkardığını söyledi – bir başlangıç ​​ile bir fiyat artışını nasıl hesaplayabilir?

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu