Altcoin HaberleriHaberlerPolygon (MATIC)

20 Milyon Jeton Tutan MATIC Balinası Whale, 10 Milyon Dolar Değerinde Daha Altcoin Olan Polygon – Matic Satın Aldı

WhaleStats’a göre , şu anda yaklaşık 20 milyon MATIC’i elinde tutan büyük bir kuruluş, satın alma sırasında 4.84 milyon jeton veya 10.8 milyon dolar değerinde satın alıyor.

İki büyük işlemde, WhaleStats tarafından izlenen ilk 1000 ETH cüzdanı arasında 292. sırada yer alan balina, piyasa satışını sürdürürken tokenleri satın aldı. İlk işlem 2619275 MATIC, veya $ 5.867.176 değerinde, 18 saat önce hakkında oluştu. 2.239.401 MATIC veya 5.016.258 dolar değerindeki bu ikinci işlem , yaklaşık dört saat sonra gerçekleşti.

Dikkatinizi Çekebilir: Michael Saylor, Bitcoin Bu Yıl Altını Ne Kadar Geride Bıraktı

Whalestats - Polygon MATIC - ALTCOİN
Whalestats – Polygon MATIC

WhaleStats tarafından sağlanan veriler, büyük varlığın çoğunlukla 42.885,848 $ değerinde 20.293.587 jeton bakiyesi olan Polygon MATIC’e bahis yaptığını gösteriyor.

MATIC, Polygon Blockchain’in yerel kripto varlığıdır ve CoinMarketCap verilerine göre piyasa değerine göre en büyük 15. kripto para birimidir. Basın zamanında, MATIC gün için %4.33 düşüşle 2.15 dolardan el değiştiriyordu.

Balina portföyünün daha büyük bir bölümünü oluşturan Ethereum ve MATIC dışında, 125.000 AAVE, 600.000 SUSHI ve 1.12 milyon 1INCH gibi diğer tokenler DeFi’ye ilgi gösteriyor gibi görünüyor.

WhaleStats, balinanın ERC-20 tabanlı kripto varlıklarının toplam değerini 137.126.190 $ olarak belirledi.

Polygon ekosistemi büyüyor

Polygon, 2021’de ekosistemindeki büyümeyi hatırlattı ve yalnızca Aralık 2021’de 7.200 yeni geliştiriciyi memnuniyetle karşıladığını belirtti. Ağın şu anda 10 milyondan fazla benzersiz aktif kullanıcısı var ve bu da faydada büyüme olduğunu gösteriyor.

Polygon’un 2022’de genişlemeye hazırlandığı üç dönüm noktasında bildirmişti. 2022’nin ilk çeyreğinde, Polygon blok zinciri, Opera’nın Web3’e hazır tarayıcısına ve Android için yerleşik kripto cüzdanına dahil edilecek.

Bu yılın ilerleyen saatlerinde, 2022’nin ikinci ve üçüncü çeyreğinde, Katman 2 platformu Polygon Hermez ve Polygon Miden genel test ağlarının lansmanını görecek. Son olarak, EIP-1559, MATIC jetonlarının yakılmasını ve daha iyi ücret görünürlüğünü tanıtacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu