Bitcoin HaberleriHaberler

10.000 dolardan bitcoin almaya hazırım dedi!

Arthur Hayes 10.000 dolardan bitcoin almaya hazır

BitMEX CEO’su Arthur Hayes geçtiğimiz günlerde Twitter’da 10.000$’dan bitcoin almaya hazır olduğunu belirttiği bir paylaşımda bulunmuştu.Uzmanın Bitcoin’in 8 Kasım’da 19.000$’dan işlem görürken 15.000$’a düşeceğini tahmin etmesi dikkat çekiciydi.

Özellikle, birçok kripto analisti BTC’nin daha da düşmesini bekliyor. Fundtstrat şirketinin temsilcileri, yakın gelecekte kripto piyasasının amiral gemisinin dört haneli değerlere düşebileceğini söyledi. Bu, otomatik olarak tarihsel aşırılıktan %85’lik bir düşüş anlamına gelecektir.

Ayrıca kripto meraklıları, sektörde gelişen kriz konusunda alarm vermeye devam ediyor. Geçen hafta Binance başkanı Changpeng Zhao, öngörülebilir gelecekte dijital varlık segmentinin 2008 mali krizinin versiyonundan sağ çıkabileceğini söyledi. Salı günü, BitFlyer CEO’su Yuzo Kano yakın gelecekte birçok kripto para platformunun çökeceğini tahmin etti. Ayrıca FTX’in iflasının tüm sektör için güçlü bir darbe olduğunu vurguladı.

16 Kasım itibariyle, bitcoin 16.500 $ civarında işlem görüyor.Önemli ABD hisse senedi endeksleri gün içinde yaklaşık %1 kaybetti. FTX’in çöküşüyle ​​tetiklenmiş olabilecek BTC ve hisse senedi endeksleri arasındaki korelasyonun kırılması dikkat çekiyor.

Daha önce, Coinfili.com’un editörleri şunları bildirdi: girişimci Elon Musk, yakın gelecekte Twitter için bir yönetim uzmanı bulmayı planladığını duyurdu. Milyardere göre bunun nedeni, sosyal ağı kontrol etmek için çok fazla zaman harcaması. Elon Musk’ın şu anda Twitter’ın CEO’su ve CEO’su olduğunu hatırlayın. Daha önce milyarder, sosyal ağın potansiyel iflasını dışlamadığını söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu