Altcoin HaberleriHaberlerShiba Inu (SHIB)

1 İşlemde 4 Milyon Shiba Inu Yakıldı, Toplam Shib Yakımı 24 Saatte 19 Milyona Ulaştı

1 İşlemde 4 Milyon Shiba Inu Yakıldı, Toplam Shib Yakımı 24 Saatte 19 Milyona Ulaştı

Shibburn’e göre, son 24 saat içinde başka bir 19.221.317 Shiba Inu (SHIB) tokeni daha dolaşımdan çıktı ve toplam yakılan token sayısı 410.300.632.962.694’e ulaştı ve bu da ilk 1 katrilyon arzın %41.03006’sını oluşturuyor.

Raporlara göre, SHIB tokenini dolaşımdaki arzdan ölü cüzdana göndermek için 13 işlem gerçekleştirildi.

En önemli yakma, son 24 saatte bir işlemle 4.000.000 (4M) SHIB jetonuydu.

Dikkatinizi Çekebilir: Altcoin Shiba Inu Irak’a Ulaştı, Iraklı ‘Esporta’ Ödeme Yöntemi Olarak SHIB’yi Ekledi

19 Milyondan 2.80 milyon SHIB jetonu Bigger Entertainment tarafından tek bir işlemde yakıldı. Bu, 20 Ekim 2021’de yakma kampanyalarının başlatılmasından bu yana işletme tarafından yakılan toplam SHIB’yi 1.012.508.035’e getiriyor.

Bigger Entertainment ayrıca 14 Şubat 2022’de bir işlemde bir Milyar coin daha yakmayı planlıyor. Bunun için işletme bir “Özel Yakma Partisi” düzenledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu